Boğa Burcunun Başka Burçlarla Ahengi: Boğa Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi (Tüm Burçlarla İlgi Özellikleri)

BOĞA BURCU İÇİN DÜZGÜN VE BERBAT EŞLEŞME KİMDİR?

BOĞA – KOÇ İLİŞKİSİ

Siz ve Koç, birbirinizi tanımanın uzun yürüyüşünü seviyorsunuz. İkiniz de en sevdiğiniz anıları keşfetmek için küçük adımlar atmayı seviyorsunuz, bir sefer konuşmanın ritmi başlayınca ve onlarla rahat olduğunuzda olağanüstü bir çift olursunuz.

BOĞA – BOĞA İLİŞKİSİ

İkizinizle güçlü bir havayı paylaşıyorsunuz ve en güçlü bağlardan birini paylaşıyorsunuz. Güçlü bir bağla, hem işinize kıymet verirsiniz hem de güçten hoşlanırsınız. İşle dengeyi korumak ve güç uğraşlarını bir kenara bırakmak her ikisine de yarar sağlayacaktır.

BOĞA – İKİZLER İLİŞKİSİ

İletişimsizlik, sizinle İkizler ortasında sürtüşme yaratabilir. Tıpkı sevgi lisanını paylaşmıyor olabilirsiniz. Onları anlamak için bağlantıda empati olmanız gerekir. Sabır ve yeni sevgi yollarını öğrenmek, sağlıklı bir arkadaşlığa başlamanıza yardımcı olacaktır.

BOĞA – YENGEÇ İLİŞKİSİ

Boğa ve Yengeç birbirinizi çok hoş tamamlıyorsunuz. Gerçekçi bir anlayışa ve beğeniye sahip olduğunuz için insanlara ilham veren bir irtibatınız var. İkiniz de konut, aile ve güvenlik konusunda yüksek değer taşıyan işaretlersiniz. Tabiatınız gereği hem özverili hem de besleyicisiniz ve güzel bir eşsiniz.

BOĞA – ASLAN İLİŞKİSİ

Siz ve Aslan, istikrar ve güvenilirliğe gereksiniminiz var. Bu, bağınızın her vakit kolay olacağı manasına gelmez. Siz ikiniz nasıl yeterli vakit geçireceğinizi biliyorsunuz, daima aktivite yerine yavaş, yumuşak zevkleri tercih ediyorsunuz.

BOĞA – BAŞAK İLİŞKİSİ

Siz ve Başak, hem sağlam hem de barışçılsınız. İkiniz de, tesirli bağlantısı paylaşarak ve zorluklarla konuşmaya hazır olarak istikrarın sağlanacağını biliyorsunuz. Boğa, Başak ile duygusal ve fizikî olarak uyumlusunuz.

BOĞA – TERAZİ İLİŞKİSİ

Siz ve Terazi misal rahat hallere ve istikrara muhtaçlık duyuyorsunuz. Terazi, boğanın sessiz gücüne, olgunluğuna ve topraklanmış tabiatına hayran kalacak ve Terazi’nin hoşluğuna, zarafetine ve çekiciliğine çekileceksiniz.

BOĞA – AKREP İLİŞKİSİ

Siz ve Akrep, sağlam bir romantik bağı paylaşmanız gerekiyor. Öbür şeyler asla arkadaşlık kademesinden çıkmayabilir – siz çarçabuk Akrep’in dikkatini çekersiniz. Her ikisi de süratle itimat eksikliğine yol açan inatçılık ve kıskançlık özelliklerine sahiptir.

BOĞA – YAY İLİŞKİSİ

Sen ve Yay, gece ve gündüz üzeresiniz. Güçlü ve şaşırtan bir çekicilik çeşididir. İkiniz de birbirinize ilgi duyuyorsunuz lakin tıpkı tip değilsiniz. Eğlenceli bir romantizm yaşayabilirsiniz, lakin yalnızca kısa bir müddet için.

BOĞA – KOVA İLİŞKİSİ

Kova ile olan eşleşmenizde pek ortak noktanız yok. Uyumluluk, çok fazla fedakarlık ve uzlaşma gerektirecektir. Birebir vakitte, eşinize her şeyi söyleme alışkanlığınız var, halbuki Kova her şeyi bilinmeyen tutmayı tercih ediyor.

BOĞA – BALIK İLİŞKİSİ

Siz ve Balık, romantizme paha veriyorsunuz ve tüm kalbinizi bağlantıya koyma eğilimindesiniz. Balık burcundaysanız, sizi nitekim gördüğünüzü ve işittiğinizi hissettirecek biriyle birliktesiniz ve tıpkı vakitte Balık’ın inançta hissetmesini sağlayabilirsiniz. Dürüst ve içten ilişki dokunaklı.

Related Posts

Sinan Akçıl: En seksi Hülya Avşar

Aşktan yana bir türlü yüzü gülmeyen ünlü isimlerden Sinan Akçıl, bir tertipte konser verdi. Sahne öncesi soruları yanıtlayan müzikçi, Türkiye …

Kırıkkale’de zihinsel engelli çocuk için ‘asker eğlencesi’ düzenlendi

Kırıkkale’de Üzeyir ve Fatma Gürler çiftinin 20 yaşındaki zihinsel engelli oğulları Emirhan Gürler’in, askere gitme hayalinin olduğunu öğrenildi …

Mersin haberi… Doğu Akdeniz’deki sondaj çalışmalarında Kıbrıs’ta şehit edilen 3 kardeşin anısı yaşatılacak

Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, Kıbrıs’ta 59 yıl önce Rum çetelerce katledilen üç kardeşinin …

Eren Bülbül ve başçavuş Ferhat Gedik şehadetlerinin 5. yılında anılıyor

Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında 11 Ağustos 2017’de bölücü terör örgütü mensuplarınca şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül ve Jandarma …

Hem coştu hem coşturdu

Koray Avcı, Jolly Joker Harbiye Yaz Konserleri kapsamında sahneye çıktı. “Yaşayan ozan” diyerek, Nurettin Rençber’i ve Elif Buse Doğan’ı …

En şık ve gösterişli mayo modelleri neler? 2022 En güzel mayo ve bikini modelleri ve fiyatları

Yaz mevsimine adım attığımız şu günlerde 2022 mayo modasında birbirinden şık ve renkli mayo modelleri bulunuyor. Bu sezon hangi renk mayo ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.