Bu Yol Küflerin Canını Okuyor! İşte Küf Lekelerinin Kökünü Kazıyan O Mucizevi Yöntem!

Konutlarda temizlemesi epey sıkıntı olan banyo kısımları, bilhassa ağır nemden ötürü küf ve kireçler meydana gelmesiyle birlikte bayanlar için hayli can sıkıcı bir hale geldi. Lakin son vakitlerde gün yüzüne çıkan yeni prosedürler, hanımları küf oluşumlarından büsbütün arındıracak üzere görünüyor.

Uzmanlar, banyoda bulunan küf oluşumlarını yok etmek için doğal ve tesirli formülleri açıkladı. Buna bağlı hanımlar, küflerden kolaylıkla kurtulurken o bölgelerin büsbütün hijyenik kalmasını da sağlıyor. İşte, uzmanların önerdiği küf oluşumlarını kökünü kazıyan en tesirli o sistemler…

YÜZEYDE BULUNAN KÜFLERİ SİRKE İLE ANINA ORTADAN KALDIRIN!

Yüzeylerde meydana gelen küfleri ortadan kaldırmak için her alanda kullanılan ve herkes tarafından çok bilinen sirkeli su kullanılabilir. Pekala nasıl uygulanır? Sirke ve suyu küflü bölgeye uygulamak için her hangi bir kabın içerisine ekliyoruz. Akabinde güzelce karıştırmaya başlıyoruz. Karıştırma tamamlandıktan sonra küflü kısmı birinci olarak anti bakteriyel paklık bezi yardımıyla güzelce sildikten sonra üzerine sirkeli suyu boşaltıyoruz. Sonra küflü kısmı durulayarak en tesirli paklığa ulaşacaksınız.

MUCİZEVİ TESİRİ İLE KÜFLERİN LİMON SUYU VE TUZ SAYESİNDE KÖKÜNÜ KAZIYIN!

Canınızı epey sıkan küf sorunu konusunda farklı farklı teknikler uygulamanıza karşın hala sorunun devam ettiğini görüyorsanız limon suyu ve tuz ikilisi mucizevi bir etkiyi sizler için sağlıyor. Bunu uygulamak için birinci olarak küflü bölgeye limon suyu dökmeniz gerekiyor. Akabinde küflü kısmı büsbütün tuzla kaplayın. Sonra ılık nemli bir bez yardımıyla küflü kısmı temizliyoruz ve bu sayede küf probleminden sonsuza dek kurtulduğunuzu fark edeceksiniz.

KARBONAT VE SİRKE KÜF OLUŞUMLARINI SİLGİ ÜZERE SİLİYOR!

Bayanların paklık için ebediyen kullandığı eserlerden biri olarak karbonat küflerin canını okuyor! Bu sistemi uygulamak için bir kabın içerisine 1 paket karbonat ek ediyoruz. Akabinde 1 su bardağı sirkeyi karbonata ekliyoruz. Hazırladığımı bu karışımı karışımı uygun bir sprey kutusunun içerisine aktarıyoruz ve adeta paklık materyali haline getiriyoruz. Sonra bu spreyi küflü kısımlara güzelce sıkıyoruz ve 10 dakika geçtikten sonra durulama sürecini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede küf sorununu büsbütün çözmüş olacaksınız.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.