Eski sevgili dehşeti: Midesinin yüzde 30’u alındı!

Midesinin yüzde 30’u alınan ve bedenine toplam 135 dikiş atılan Burcu T., “Gözümü her kapattığımda olay anını görüyorum” dedi.

Adana’nın Seyhan ilçesi Cemalpaşa Mahallesi’ndeki bir apartmanda anne ve babası hayatını kaybeden Burcu T., arkadaşıyla kaldığı konutundan aşağı indiği sırada teze nazaran, 2 yıl evvel ayrıldığı sevgilisi Umut Enşan’ın bıçaklı saldırısına uğradı.

Enşan, ekmek bıçağıyla Burcu T.’nin boğazını kesip, bedeninin çeşitli yerlerinden yaraladıktan sonra kaçtı. Çığlık seslerini duyup yardıma koşan esnaf, havlularla Burcu T.’ye tampon yapıp, polis ve sıhhat takımlarına haber verdi.

Gelen sıhhat grubu, birinci müdahalenin akabinde Burcu T.’yi, Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü. Ambulanstayken şuuru kapanan Burcu T., ameliyata alındı. Entübe edilen Burcu T., daha sonra ağır bakım ünitesine alındı.

Seyhan Emniyet Müdürlüğü grupları, kuşkulu Umut Enşan’ı, olay yerine yakın bir sokakta yakaladı. Polis merkezindeki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen Enşan, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

VÜCUDUNA 135 DİKİŞ ATILDI

Aldığı bıçak darbeleriyle pankreas, kalın bağırsağı, akciğer ve karaciğeri ziyan gören Burcu T.’nin, midesinin yüzde 30’u ile safra kesesi alındı. Birden fazla ameliyata giren Burcu T., 9 günlük ömür çabasını kazanıp servise alındı.

Boğazı, karnı, kolu ve bacaklarındaki derin bıçak darbelerine karşın hayata tutunan Burcu T.’nin, bedeninin çeşitli yerlerine de 135 dikiş atıldı.

Yaraları nedeniyle konuşmakta zahmet çeken Burcu T., yaşadıklarını anlattı. İnsan hayatının bu kadar ucuz olmaması gerektiğini belirten Burcu T., “Yoğun bakımın son günlerinde her gece kabuslarla uyandım. Hiç uyuyamadım. Gözümü her kapattığımda olay anını görüyorum” dedi.

“TAMAMEN SAPLANTILI”

Yeğeni Burcu T. ile Umut Enşan’ın problemsiz ayrıldığını kaydeden teyze Fatma Gönen ise, “Umut, Burcu’nun bir kız arkadaşının kardeşiydi. Bundan 2 yıl evvel 2 ay sevgili kaldıktan sonra ayrıldılar. Bundan sonra 4-5 kere tekrar arkadaşlık teklif etti lakin yeğenim kabul etmedi. Büsbütün saplantılı bir aşk olayı” diye konuştu.

“EN AĞIR CEZAYI ALMASINI İSTİYORUZ”

Burcu T.’nin olayın akabinde hastaneye teneffüsü durmuş halde götürüldüğünü anlatan Gönen, şöyle konuştu:

“Olay günü yeğenimin evvel boğazını kesiyor, sonra da karın ve birçok yerinden bıçaklıyor. Hücumun akabinde yeğenime sokaktaki esnaf tampon yapmış. Olayı duyup hastaneye geldiğimizde ameliyata alınmıştı. 8 saat ameliyatta kaldı. Şu anda ruhsal tedavi görüyor. O şahsa ise insan diyemiyorum. Ciğerimizi yaktı. En ağır cezayı almasını istiyoruz.” 

KAYNAK: DHA

Related Posts

İçişleri Bakanı Soylu Diyarbakır’da evlat nöbeti tutan ailelerle bir ortaya geldi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sabah saatlerinde kente gelerek bir dizi ziyarette bulundu. İHA Önceden evlat nöbetindeki ailelerle teğe …

Eşini doğrama tahtasıyla öldüren öğretmen tutuklandı! İşte ifadesi

Olay, dün sabah saatlerinde İslahiye ilçesi Aydınlık Mahallesi’nde meydana geldi. Cahit Zarifoğlu İlkokulu’nda sınıf öğretmeni olan Süleyman …

Samsun’da feci kaza: 9 araç birbirine girdi

Samsun-Ordu yolunda Ordu istikametine giden şoförünün ismi ve plakası şimdi öğrenilemeyen araba, yağış sonrası kayganlaşan yolda denetimden çıkıp …

Norveç, Rusya’yla vize muahedesini askıya aldı

Norveç, 2007’de Rusya ile imzaladığı vize mutabakatını, Rusya’nın Ukrayna’yı işgali gerekçesiyle askıya aldı. Anadolu Ajansı’nın aktardığına …

Göçmenler kamp kurmasın diye merkezi noktalara kaya döşediler

Fransız basınındaki haberlere nazaran, kent merkezinde bilhassa yeşil ve açık alanlara 12 Eylül’den bu yana yüzlerce ton kaya modülleri …

İstekleri Karşılayan Kızlar

İstediği seks deneyimini hayatındaki kadınlarla yaşayamayan seks tutkunu erkeklerim hepinize selamlar. Eğer farklı kadınlarla benzersiz seks geceleri yaşamak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey hemen kartal escort bayan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.