Streets of Rage 4, Ücretsiz İçerik Güncellemesi Aldı

Streets of Rage 4, oyuna ve Mr. X Nightmare DLC’sine bazı büyük değişiklikler getirecek yeni ve ücretsiz bir güncelleme aldı. Dotemu ve Guard Crush tarafından sürpriz bir şekilde sunulan güncelleme, 300 iyileştirme ve kombo ayarlamanın yanı sıra Bay X Nightmare ve Co-op için büyük Özel Hayatta Kalma Modu seçeneklerini içeriyor.

Streets of Rage 4 için Özel Hayatta Kalma Modu, bu yeni uygulanan yamanın öne çıkan özelliklerinden birisi. Bu modda, hayatta kalma deneyiminizi çeşitli seçeneklerle ayarlayabilecek ve deneyiminizi beğeninize göre uyarlayabileceksiniz. Diğer çeşitli seçeneklerin yanı sıra Başlangıç Seviyesi, Elemental Avantajlar, Düşman Ölçeklendirmesi ve Tehlikeler gibi özellikleri ayarlayabilirsiniz. Bu yeni güncelleme sayesinde diğer modlar da genişletildi. Eğitim modu artık eskisinden daha zorlu.

Co-Op saldırıları, bu güncellemenin ardından Streets of Rage 4’e eklenen bir başka temel yenilik. Oyuncular, eşlerini kapıp fırlatmak için alma düğmesini basılı tutabilirler. Daha sonra, havadaki oyuncu benzersiz bir saldırı başlatmak için bir düğmeye basabilir. Diğer değişiklikler arasında Mania+ zorluğunda Cursed Arcades’in eklenmesi ve oyuncuların komboyu düşmeden devam ettirmelerini sağlayacak kombo sayacı ve sahne geçiş sistemindeki değişiklikler yer alıyor.

Tüm karakterler için devasa miktarda denge değişikliği de söz konusu. Evrensel değişiklikler arasında çok sayıda azaltılmış vuruş durdurma, tüm şarjlı saldırıların birden çok düşmanı vurabilmesi ve havadan aşağı saldırılarda artırılmış sersemletme yeteneği yer alıyor. Ancak, Streets of Rage 4’te bulunan her karakter bu yama ile bir şekilde dengelendi ve toplamda 300’ün üzerinde iyileştirme yapıldı.

Değişikliklerden bazıları, Glass Cannon’ın savunmayı %100 yerine %60 oranında azaltması, Allied Donovan’ın daha fazla silahta ustalaşabilmesi, Allied Bay Y’nin artık kızgın bir durumda başlaması ve aynı zamanda jonglörlük yapabilmesi gibi Hayatta Kalma Takviyeleri için yapılan değişiklikleri de içeriyor.

Streets of Rage 4 yamasının getirdiği tüm değişiklikleri merak ediyorsanız değişiklik günlüğünü buradan okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir