BingX değişiminin bonusları ve ödülleri

BingX borsasında birçoğu farklı durumlar için kullanılabilen çeşitli bonuslar ve indirimler verilmektedir. Bu yazımızda farklı bonus türlerini, işlemlerdeki indirimleri ve ödülleri inceleyip hepsini açıklayacağız. Bu konuda bilgi arıyorsanız mutlaka bizimle kalın.

 1. Dijital para birimi değişiminin ödülleri ve bonusları nelerdir?
 2. Bingx borsasında bonus nasıl alınır?
 3. Bing X borsasından 120$ bonus nasıl alınır?
 4. Bing X borsasındaki bonus ve ödül türleri nelerdir?

BingX borsasında her türlü bonus ve ödül

bingx borsası da diğer borsalar gibi kullanıcılarını ve eski müşterilerini elde tutmak ve daha fazla kullanıcı çekmek için bonuslar ve ödüller veriyor. Bu ödüller kullanıcılara çeşitli vesilelerle ve önemli etkinlik ve yarışmalarda verilmektedir. BingX değişiminin ödülleri aşağıdakileri içerir:

Sübvansiyon kuponu veya ticari sübvansiyon kuponunun kopyası

BingX borsasındaki kopya ticaret sistemi, kullanıcıların profesyonel kişileri kopyalayıp onlar gibi alım satım ve alım satım pozisyonları açmalarına olanak tanır. Kullanıcı, bu kopya alım satımından kar veya zarar etmezse, bu miktar ve kupon, kendisinin bir kısmı için tazminat olarak ödenir. kayıplar bir tür sigortadır. Elbette kopya ticaretinde kaybetme olasılığı düşüktür. iyi bir metin yazarı seçilmediği veya kâr ve zararın sınırı belirlenmediği sürece.

 • Ücret indirim kuponu veya indirim kuponu

Bingx borsasına kayıt olup kullanıcı hesabı oluştururken ödül ve bonus olarak kullanıcı hesabına 10 veya 20 dolar tutarında bir miktar girilir ve bu miktar kullanıcının istediği kısım için aktif hale getirilebilir. Eğer o bölümde işlem yapılıyorsa ve bir ücret varsa sistem otomatik olarak ücreti bu paradan keser.

 • Sürekli ticaret bonusu

Bu bonus kredili ticaret için dikkate alınır. Başlangıç ​​teminatı ve işlemin gerçekleştirilmesi için gerekli olan paranın bir defaya mahsus ve sınırsız olarak kaldıraçta kullanılabilmesi doğaldır. Bu bonusu kullanarak, belirtilen tutarın kullanıcının işlemlerinden birine eklenmesi ve gerçekleştirilmesi mümkündür. İşlem kullanılır.

Standart vadeli işlem bonusu veya USDT Bonusu

Bu ticaret aktif olan ve ticaret hacmini arttırmış kişiler içindir. Kayıttan sonra artan işlem hacmi 120$ bonusa yol açabilir. Belirli bir katsayı ile ve başlangıç ​​teminatına ihtiyaç duymadan bağımsız olarak işlem açılabilir. Yani bu bonusu kullanarak para yatırmanıza gerek kalmadan işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Bingx borsasında bonus nasıl alınır

Bing X exchange’de bonuslara ana menüden erişebilir ve bunları kullanabilirsiniz. Bazı Bing X bonuslarının ve ödüllerinin bir son kullanma tarihi vardır ve bu son kullanma tarihine kadar kullanılması gerekir, aksi takdirde kaybedileceklerdir.

Bing X bonuslarını kullanmak için kullanıcının kendi kullanıcı hesabına giriş yapması yeterlidir. Üst kısımda ve solda (Farsça) avatar seçeneğine tıklayıp ödülüm bölümüne girmelisiniz. Daha sonra kullan seçeneğine basabilir ve farklı bölümlerde bulunan bonusları kullanabilirsiniz. Tabii burada iki kısım daha var. Kaybedilen ve süresi dolmuş ödülleri gösteren birine geçersiz denir. Talep edilen diğer kısımda ise şu ana kadar alınan ödülleri görebilirsiniz.

Ödülümde görülebilecek bonuslar arasında tüm satın alma indirimleri, işlemlerin ücretsiz kapatılması, sübvansiyon kuponları ve daha fazlası yer alıyor. . .are.

BingX bingx’te para yatırma bonusu ve hesap yükleme

BingX borsasında 500’e kadar Tether para yatırma bonusunu kolaylıkla alabilirsiniz. Gördüğünüz gibi bu bonus miktarı oldukça yüksek. Bu nedenle onu almak için size ait olması konusunda son derece dikkatli olmalısınız.

Bunun için kullanıcı hesabınıza giriş yapıp avatar kısmından ödülüm seçeneğine tıklayıp ardından yeni kullanıcı ödüllerini girebilirsiniz. Para yatırma bölümünden ilk para yatırma seçeneğini seçip hemen para yatır seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu işlemi ilk kez yapıyorsanız 500 Tether’a kadar bonus kazanabilirsiniz. Bu borsaya kaydolduktan sonra para yatırmak ve 500 Tether’inizi almak için yalnızca 7 gününüz var. Ancak bu süre zarfında herhangi bir izlenim edinmemelisiniz.

Para yatırma bonusunu alabilmek için aşağıdaki şartların sağlanması çok önemlidir:

 1. İlk başta yüksek para yatırmaya çalışın. 200$ yatırırsanız 10$ bonus alırsınız. 100$ yatırırsanız bonus miktarınız 20$ olur. Ayrıca sırasıyla 10.000 Rial, 150.500.000 USD yatırırsanız 200, 2.500 USDT bonus alacaksınız.
 2. Bunu yapmak için yalnızca 7 gününüz var.
 3. Ödülün hesaplanması ve yatırılması süreci 20 ile 30 gün arasında sürebilir.
 4. Bonusu almadan hesabınızdan çekim yapmayınız.

Bing X borsasından 120$ bonus nasıl alınır?

Çeşitli bonuslarla eski ve yeni kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başaran en iyi dijital para borsalarından biri Bingx borsasıdır. Bu borsa, bu planları tamamlayarak toplam 120 dolar ödül alabilecek kullanıcıları için farklı ve ilgi çekici planlar hazırlamış durumda. 120 dolara ulaşmak için atabileceğiniz adımlar şunlardır:

 • İlk başta kullanıcı hesabına 200 dolar yükleme yapılması gerekmektedir. Bu eylemin ödülü 5$ bonustur.
 • Bu aşamada en az 300$ tutarında spot işlem yapabilir ve 5$ bonus daha kazanabilirsiniz.
 • Spot piyasada işlem hacminin 5.000$’ı aşması durumunda kullanıcının hesabına 10$ bonus aktarılacaktır.
 • Vadeli işlem piyasasında 10.000 dolardan fazla işlem yaparak ve kaldıraç kullanarak 10 dolar daha almak mümkündür.
 • Vadeli işlem piyasasında işlem hacminin 200.000 doları aşması halinde, 100 dolar tutarındaki en yüksek bonus hacmi kişiye verilir.
 • Kayıt esnasında referans kodu ile bu borsaya girilebilirse kişiye 10 dolar daha verilecektir. Bu yönlendirme kodu K9UR38 olabilir.

Bu bonus ve ödüllerin Bing X borsası tarafından değiştirilebileceğini unutmamak gerekir. Dolayısıyla bu bonuslar hiçbir zaman stabil değildir. Ancak şu ana kadar BingX borsasında 120$ bonus almak hala geçerli ve rahatlıkla kullanılabiliyor.

Bingx kayıt bonusu ne kadar?

Birçok borsa müşteri ve kullanıcı çekmek için kayıt bonusları öder. Bu, tüm yabancı ve hatta yerli borsalarda olabilir. Ünlü sitelere bir göz atın. Bu sitelerde yerli ya da yabancı bazı dövizlere kaydolmayla ilgili banner reklamlara rastlamamak mümkün değil. Genellikle bu reklamlarda farklı dijital para birimlerinin ödüllerinden ve ödüllerinden bahsediyoruz. Kullanıcı bu borsalara kaydolduğunda istediği ödülün tadını çıkarabilir.

Bing X borsası bu kuralın bir istisnası değildir ve bu platformda kayıt yapılması durumunda belirli miktarda ödül ve bonuslar ödül cüzdanına girilecektir. Kullanıcılar için dikkate alınan tutar 10 ila 20 dolar arasındadır ve kayıt tamamlandıktan sonra yatırılır. Elbette bu borsada kimlik doğrulamanın hiçbir şekilde zorunlu olmadığına dikkat edin ve kayıt işlemi tamamlandıktan sonra istenilen miktar mutlaka cüzdanınıza yatırılacaktır. Bu çalışma yurt içi borsalara benzemiyor. Yurtiçi borsalar, kimlik doğrulaması ve adımlarını tamamladıktan sonra kayıt bonusunu cüzdan hesabına yatırır.

Bingx borsasında bonus ve ödüllerin uygulanması

Bing X borsası kullanıcılara farklı sebeplerden dolayı farklı bonuslar vermektedir. Ancak tüm bu ödüller bingx borsasından çekilemez. Bu ödüller benim ödülüme ve bir kişinin cüzdanına yerleştirildiğinde ancak belirli koşulların yerine getirilmesi durumunda kullanılabilir. BingX Exchange’in bonus ve ödül türleri ile bunların kullanım ve çekilme koşulları aşağıdakileri içerir:

Çekilemeyen bonus ve işlemdeki kullanımı:

Bu bonusun adından da anlaşıldığı gibi çekilemez. Bu bonus hesaba girildiğinde yalnızca olası kayıplarda düşülecektir.

 • Süper bonus

Bu bonus geri çekilebilir ve kullanıcının zarar ettiği durumlarda bir dereceye kadar telafi edici olabilir.

Kaybetmeden çekilebilecek ödüller:

Bu bonus başlangıçta kullanıcının hesabına girilir ancak kullanılamaz. Yatırımcı belirli ve sınırlı bir süre içinde belirli miktarda işlem yaptığında bu bonus çekilerek kullanıcıya teslim edilebilir.

 • Ücretsiz ve ücretsiz bonus

Bu bonus ilk depozito gerektirmez. Bazı durumlarda çıkarılamaz, bazı durumlarda ise duruma göre çıkarılabilir.

Bingx kopya ticaretinde ticaret bonusu

Kopya ticaret sistemi, Bing X borsasında çok özel ve önemli bir özelliktir. Birçok yeni kullanıcı ve hatta bir süredir bu borsada çalışan kişiler, kar elde etmek ve kayıplarını azaltmak için bu sistemi kullanıyor.

Bing X borsası yeni kullanıcılara bu bölümün ödül ve bonuslarından yararlanma imkanı sunmuştur. Bu bölümün bonusunu almak için, BINGX borsasının kopya ticareti bölümüne girin ve Özel Kopya Ticaret Desteği’ne ve ardından ŞİMDİ KOPYALA’ya tıklayın. Bu butona tıkladığınızda size bu bölümdeki kopya ticareti bonus tavanının 100 Tether’a kadar olduğunu açıklayan bir uyarı mesajı görüntülenecektir. Bu bonus, yeni kullanıcılar için 2 kat kaldıraçla kopya ticaretten kaynaklanan kayıpları kapsar.

Bu bonustan yararlanma fırsatının yalnızca 7 güne kadar olduğunu unutmayın. Ayrıca bu bonus kullanılarak istenilen hasar 10 TET’e kadar karşılanabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx