Martı Üsküdar ofisi çalışanlarına çekiçli saldırı: Öktem, taksicileri suçladı

Oğuz Alper Öktem ve Sena Öktem tarafından kurulan, Türkiye’nin pek çok kentinde hizmet veren Martı şirketinin Üsküdar ofisindeki çalışanlar, kimliği belirsiz bir kişi tarafından çekiçli saldırıya uğradı.

Çalışanları darp eden erkek, savcı, hâkim ve polislere, ağza alınmayacak türden hakaretlerde bulunarak tehdit savurdu.

O anlar kamera kaydına alındı.

BABASI 2 YIL HAPİS İSTEMİ İLE YARGILANIYOR

Geçtiğimiz günelrde Oğuz Alper Öktem, babasının 2 yıl hapis istemi ile yargılandığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Az evvel babamın 2 yılla yargılandığını öğrendim diyerek video paylaşan Öktem TAG yönetim kurulu üyesi babası Arif Serdar Öktem’i sosyal medya hesabından reklam vererek savundu.

Öktem yaptığı videolu açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Taksiciler odasının açtığı yeni davayla babam 2 yılla yargılanıyor. Hiçbir davayı kazanamadıkları için artık bizi nereden vuracaklarını şaşırmış durumdalar”

“GEREKİRSE BEDEL ÖDERİZ”

“Biz Türk adaletine sonuna kadar güveniyoruz. Yaptığımız şeyin doğru olup olmadığı da belirlendi. Tag yönetim kurulu üyesi babam Arif Serdar Öktem’in bu davada doğru olduğunu da yüzde 100 biliyoruz. İstanbul’daki bu taksi sorununun çözümü için biz gerekirse bedel göderiz. Bizi 100.000 adet tak sürücüsü davullu zurnalı cezaevine uğurlar. Çıkışta 150.000 kişilik sürücü davullu zurnalı bizi karşılar. Bu davayı açanlar da bunu çok iyi bilsinler”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx