Merve Boluğur yeni pozuyla dikkat çekti! ‘Siyah vazgeçilmezim’

2006 – 2007 yılları arasında yayınlanan ‘Acemi Cadı’ dizisinde canlandırdığı ‘Ayşegül’ karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Merve Boluğur, Murat Dalkılıç ile olan evliliğini bitirdiğinden beri ekranlardan uzak bir yaşam sürüyor.

“HEYECAN VERİCİ BİR PROJE”

Sosyal medyada aktif olan isim, geçtiğimiz günlerde yeni single’ı için hazırlıklar yaptığını: ‘Benim için çok heyecan verici bir proje. Güzel bir sonuç alacağımı düşünüyorum çünkü sağlam bir ekiple çalışıyorum’ cümleleriyle ifade etmişti.

“EMİNİM MÜTHİŞ OLACAK”

Pop yıldızlarından Serdar Ortaç ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelen ve nisan ayında stüdyoya gireceğini belirten Boluğur, “Hareketli, ‘eller havaya’ tarzında tam bir yaz şarkısı. Hep beraber çok eğleneceğiz. Serdar Ortaç çok değerli bir sanatçı. Onun yapacağı her işte yer almayı gönülden isterim zaten. Çok özel bir insan. Eminim müthiş olacak” şeklinde konuşmuştu.

Şimdilerde müzik ile uğraşan ve şan dersleri aldığını belirten Boluğur, sosyal medya paylaşımlarına da hız kesmeden devam ediyor. Ünlü isim son olarak yayınladığı siyahlar içerisindeki pozuyla sevenlerinin beğenisini topladı. Boluğur paylaşıma: ‘Bir Merve Boluğur klasiği siyah vazgeçilmezim kıyafette biliyorsunuz. Kırmızı rujla tamamladım.. Kıyafetim arkadaşımın tasarımı.’ notunu düştü.

“AKLA GELEN İLK İSİM”

Instagram hesabında 3.9 milyon takipçisi olan ünlü oyuncunun paylaşımına 15 binden fazla beğeni ve ‘Harika görünüyorsun’, ‘Yüzünün güzelliği’, ‘Siyah gerçekten senin rengin’, ‘Kırmızı ruj denildiğinde akla gelen ilk isim’ gibi yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx